Regeneracja maglownic Rzeszów

Sprawnie działająca przekładnia kierownicza to gwarancja bezpiecznej jazdy. Niestety wraz z przejechanymi kilometrami maglownica zużywa się, a wtedy niezbędna jest pomoc fachowca ‒ najczęściej optymalnym rozwiązaniem jest regeneracja.

Regeneracja przekładni kierowniczej

Uczulamy, że niesprawna maglownica zmniejsza bezpieczeństwo jazdy i może doprowadzić do tragedii, nie należy więc ignorować takich sygnałów, jak zanik lub brak wspomagania kierownicy, wyciek płynu wspomagania czy samoczynna zmiana kierunku jazdy auta. 

W naszym warsztacie specjalizujemy się w regeneracji różnych modeli maglownic. Na koncie mamy regeneracje maglownic montowanych w samochodach marek takich, jak Audi, BMW, Citroen, Ford, Fiat i innych.

Regeneracja przekładnie – nasza oferta

Dbamy o to, by regeneracja maglownicy przeprowadzona była z jak największą precyzją. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie, a maglownice spełniają swą funkcję jeszcze przez długi czas. 

Regeneracja maglownicy przebiega w kilku etapach. Pierwszą czynnością jest oczywiście demontaż przekładni. Krok kolejny to otwarcie maglownicy, ocena stanu jej elementów i ich dokładne wyczyszczenie.

Następne kroki to  szlifowanie listwy wewnątrz maglownicy, tworzenie tulei ślizgowej, wymiana zużytych części, złożenie maglownicy, przeprowadzenie testów szczelności. Gdy wszystko działa jak należy pozostaje wyłącznie montaż maglownicy.

Dlaczego warto współpracować z naszym warsztatem? 

Dlaczego warto współpracować z naszym warsztatem w Rzeszowie? 

  • Zapewniamy w pełni fachową obsługę
  • przygotowujemy szczegółowy kosztorys 
  • dotrzymujemy terminów, do których się zobowiązaliśmy 
  • w przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą. 

Zapraszamy do współpracy klientów z Rzeszowa oraz z innych miast takich jak: MielecTarnobrzegDębicaTarnów i Sandomierz.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Po więcej informacji zapraszamy pod numer 17 773 06 00

PPHU REG-TRUCK

Chorzelów 210, 39-331 Chorzelów

poniedziałek-piątek

7.00-15.00

Zapraszamy również klientów z okolicznych miast: Dębica, TarnobrzegRzeszówTarnów i Sandomierz.