Regeneracja maglownic Sandomierz

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji przekładni kierowniczych. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem wyposażonym w specjalistyczne myjki i inne urządzenia oraz narzędzia niezbędne podczas przeprowadzania regeneracji. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by zregenerowane przez nas maglownice były gwarancją bezpiecznej, komfortowej jazdy. Zapraszamy do współpracy! 

Objawy zużycia maglownicy 

Przekładnia kierownicza to element, który znajduje się w każdym samochodzie. To właśnie przekładnia odpowiedzialna jest za przekazywanie ruchu z kierownicy na koła samochodu. Z czasem jednak maglownica zużywa się, a gdy nie działa, jak należy zagraża bezpieczeństwu nie tylko kierowcy i pasażerów, ale też innych uczestników ruchu drogowego. Kiedy powinniśmy oddać maglownicę w ręce fachowców?

Zużyta maglownica – objawy: 

  • wyciek płynu wspomagania
  • samoczynna zmiana toru jazdy
  • stuki podczas jazdy 
  • brak wspomagania kierownicy.

Regeneracja przekładnij kierowniczej

Regeneracja maglownicy to kilkuetapowy proces, wykonywane są między innymi takie czynności, jak: otwarcie maglownicy, czyszczenie wszystkich elementów, szlifowanie znajdującej się wewnątrz maglownicy listwy, tulejowanie, galwanizacja listwy, wymiana elementów. Testy szczelności. Montaż maglownicy.

Zapraszamy do współpracy klientów z Sandomierz oraz z innych miast takich jak: MielecTarnobrzegRzeszówTarnów i Dębica.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Po więcej informacji zapraszamy pod numer 17 773 06 00

PPHU REG-TRUCK

Chorzelów 210, 39-331 Chorzelów

poniedziałek-piątek

7.00-15.00

Zapraszamy również klientów z okolicznych miast: Dębica, TarnobrzegRzeszówTarnów i Sandomierz.